Krēmi

Clochee SPF 30 Izgaismojošs krēms, 50 ml

Gaismu atstarojošais krēms efektīvi aizsargā ādu no UV starojuma un piešķir tai pārsteidzošu spīdumu. Gaismas pigmenta saturs izlīdzina un izdaiļo ādas toni, mazina nepilnības, atstāj ādu gludu un mirdzošu. Lieliski piemērots pilsētas apstākļiem, darbojas kā filtrs.

49,50 €
42,08 €
-
1
+
Kombinētai un sausai ādai

Efekts: mirdzošs, aizsargājošs, mitrinošs


Iedarbība: tā sastāva dēļ palīdz novērst ādas izžūšanu saulē. Krēms satur divas barojošas eļļas: aveņu sēklu un burkānu eļļu. Aktīvās sastāvdaļas aizsargā pret kaitīgiem ārējiem faktoriem un palīdz aizkavēt ādas novecošanās procesu. Aveņu sēklu eļļa satur nepiesātinātas taukskābes, piemēram, Omega 3 un Omega 6. Šīs taukskābes ir atbildīgas par pareizu ādas mitrināšanu un palielina aktīvo sastāvdaļu transportēšanu ādā. Palīdz maigi izgaismot ādu, kavējot melanīna ražošanu, kas izraisa neregulāru ādas krāsas maiņu. Aveņu sēklu eļļai piemīt spēcīgas antioksidanta īpašības. Tas satur E vitamīnu, karotinoīdus un flavonoīdus, kas cīnās ar kaitīgo ārējo faktoru iedarbību. Turklāt aveņu sēklu eļļa ir lieliski piemērota jauktai ādai, lai kontrolētu lieko tauku dziedzeru darbību. Burkānu eļļa ir bagātīgs vitamīnu avots, kas satur A, B, C, E un F vitamīnus, kuriem piemīt atjaunojošas un novecošanās pazīmes. Krēms satur arī minerālvielas un taukskābes, kas aizsargā pret kaitīgo UV starojumu.

Lietošana: Uzklājiet krēmu uz attīrītas sejas un kakla, izvairieties no acīm un lūpām. Krēms jālieto uz ādas vismaz 20 minūtes pirms došanās saulē.