Skrubji

Clochee Maigs enzīmu pīlings 100 ml

Ābolu ekstrakts ir mitrinošs un atbalsta pīlinga procesu, pateicoties tā fermentiem bromelainam, papainam. Pēc lietošanas āda ir mirdzoša un sagatavota turpmākai kopšanai.

25,90 €
22,02 €
-
1
+
Visiem ādas tipiem

Iedarbība: attīroša, pīlinga, mitrinoša


Iedarbība: Maigais enzīmu pīlings satur vērtīgus augļu enzīmus ar pīlinga un izlīdzināšanas īpašībām. Dzērvenēs ir daudz polifenolu, kuriem ir ļoti spēcīgs antioksidants. Ekstrakts ir antibakteriālu tanīnu avots, kas palīdz nomākt vazodilatāciju. Lieliski mitrinot, dzērvenes regulē ādas pH līmeni, veicot nostiprinošu efektu, palēninot ādas novecošanās procesu, nodrošinot dabīgus vitamīnus un mikroelementus. Maigais enzīmu mizotājs pīlings, neberzējot ādu. Tādējādi ideāls risinājums jutīgai, kuperozai (asinsvadu) un maigai ādai.

Lietošana: Uzklājiet pīlingu uz sejas, kakla un dekoltē, izvairoties no acu zonas. Atstāj iedarboties 10-15 minūtes. Neberzē. Noskalojiet ar lielu daudzumu ūdens un izmantojiet nomierinošu antioksidantu toniku. Nelietojiet pīlingu uz kairinātas ādas. Lietojiet 1-2 reizes nedēļā, atkarībā no ādas veida un vajadzības.