BLOGS

PADOMS: KĀ IZVEIDOT PILNĪGAS UN APJOMĪGAS LŪPAS AR KOSMĒTIKAS PALĪDZĪBU Lasīt vairāk

PADOMS: KĀ IZVEIDOT PILNĪGAS UN APJOMĪGAS LŪPAS BEZ INJEKCIJĀM

Jau sen ir noskaidrots fakts, ka aplūkojot maketa dizainu un kompozīciju teksta saturs novērš uzmanību. Lorem Ipsum izmanto tāpēc,

KĀ PALĪDZĒT ĶERMENIM ATJAUNOTIES PĒC SVĒTKIEM Lasīt vairāk

Kā palīdzēt ķermenim atjaunoties pēc svētkiem

Ziemassvētku un Jaunā gada brīvdienas drīz būs pagājušas. Lai arī šogad visdrīzāk nesēdāmies pie lielā ģimenes svētku galda, tomēr bez svētku ēdieniem, dzērieniem un brīvdienu slinkošanas neiztikām. Šādas brīvdienas atstāj iespaidu arī uz mūsu ādu, ķermeni un pat garastāvokli. Piedāvājam 6 vienkāršus veidus, kas atkal atjaunos harmoniju starp ķermeni un prātu, kā arī liks izskatīties un justies labi, sagaidot jauno 2021.gadu.

SEJAS ĀDAS KOPŠANAS RITUĀLS AR CRYSTALLOVE Lasīt vairāk

SEJAS ĀDAS KOPŠANAS RITUĀLS AR CRYSTALLOVE

CRYSTALLOVE tika radīts ar mīlestību pret dabu un apkārtējās pasaules skaistumu. Bāzējoties uz krāšņajiem minerāliem un to īpašībām, tika radīta unikāla produktu kolekcija sejas un ķermeņa masāžai. Katrs no tiem ir neatkārtojams. Ar unikālu krāsu un spīdumu. Papildus, akmeņu enerģija nomierina un sniedz līdzsvaru. Sejas masāža ir nozīmīgs papildinājums ādas kopšanas rutīnai. Ir tik daudz veidu, kā praktizēt sejas masāžu, un dažādas metodes, kas noved pie atšķirīgiem rezultātiem. Populārākie no sejas masāžas rīkiem ir sejas rullītis, GUASHA masāžas plāksnīte un silikona bankas. Gan sejas rullīši, gan plāksnītes ir izgatavotas no dabīgajiem akmeņiem un ir lielisks vieds kā veikt sejas masāžas procedūras mājās.