Aksesuāri

BODHI CHARMS MALA NECKLACE - VJ WELLNESS EDITION

Mala kaklarota ar 108 oriģinālām dārgakmeņu pērlītēm, lavas pērlītēm un sudraba starplikām

69,00 €
-
1
+
VitaJuwel Mala ir jauka rota, ko var nēsāt ap kaklu vai, pateicoties tās īpaši izturīgajai elastīgajai aukliņai, vairākas reizes aptīt ap plaukstas locītavu. 108 īstu dārgakmeņu, lavas pērlīšu un sudraba kombinācija rada vērtīgu šovu ar unikālu, maģisku auru.

Ametists, rožu kvarcs, dzidrais kvarcs, lava un sudrabs veido brīnišķīgu rotaslietu, kas ir arī spēcīgs instruments, lai apzināti strādātu gan pie garīgiem, gan materiāliem nodomiem.

Ievērojot mūsu holistisko pieeju, šīs rokassprādzes galā ir poraina lavas lodīte, kas ir aromterapijas eļļu nesējs. Uzlieciet pilienu tieši uz krelles un nēsājiet to visas dienas garumā.

VitaJuwel īpaši pievienojuši sudraba starplikas starp katru dārgakmens pērli, lai palīdzētu jūsu pirkstiem pārvietoties pa ķēdi, meditējot vai domājot par saviem nodomiem vai lūgšanām.

Jums nav jāievēro noteikta pārliecība, lai izmantotu Mala rokassprādzi kā līdzekli sava prāta stiprināšanai. Pozitīva nodoma vai motivējošas frāzes atkārtošana atkal un atkal aktivizēs jūsu zemapziņu un atbalstīs jūsu koncentrēšanos uz to, kas jums ir svarīgs.